KONST / Litografier / Litografisk affisch 13978047
nr 1397 8047
Litografisk affisch
"Eart Day 1990". New York, Ej signerad. Motivet: 84x53, yttermått inklusive ram: 101x71 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:02:38
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr